Car detailing Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Big
    RS
    S_OCP Member
    • 2007
    • 6389

    #26
    aldam, zależy czego oczekujesz. Jeżeli tylko polerki lakieru i położenia jakiegoś tam wosku to tak, za 400-500 zł taką usługę otrzymasz. Tylko licz się z tym, że po takiej usłudzie po paru dniach na lakierze bedziesz miał zapewne "piękne" chologramy.
    Jeśli zaś oczekujesz korekty lakieru (nie mylić z polerką !!) profesjonalnego efektu na profesjonalnych kosmetykach i takiego też zabezpieczenia lakieru to nie oczekuj że zapłacisz mniej niż 900-1200 zł. Nie ma bata !! Taka usługa, to jak ci tu koledzy piszą min. 2 dni ciężkiej pracy. Do tego dodaj koszt kosmetyków które tanie nie są, ale dają niesamowite efekty. Także nie dziw się cenom. Puszka dobrej klasy wosku to koszt od 200 zł w górę.
    Czarny Elegance

    Komentarz

    • Puchacz
      Moderator
      S_OCP Member
      • 2004
      • 1192
      • Superb III (3V3)

      #27
      Jest jeszcze http://detailerworkshop.pl/
      Znam ich od strony sklepu i profi doradztwa w kwestii kosmetyków. Jeśli tak samo podchodzą do workshopu to z pewnością jest profi. Jeszcze nie korzystałem z ich usług bo nie było na razie okazji.
      Ja tu tylko sprzątam...

      Komentarz

      • Siemion
        Drive
        • 2008
        • 63
        • Volkswagen

        #28
        Re: Car detailing Warszawa

        Zamieszczone przez aldam
        Witam

        Szukam dobrych fachowcow od cd.
        Interesują mnie zabiegi na lakier po myjkach automatycznych. Znajdzie się tez troche kropek z asfaltu. Czyszczenie wnetrza raczej nie potrzebne.

        Dzięki
        Poszedł PW

        Siemion
        "Doświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko, że czasami jest to wieko od trumny..."

        Komentarz

        • lubek24
          Rider
          • 2013
          • 597
          • Octavia III (5E3)
          • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

          #29
          Kogo polecacie po prawej stronie Wawy ? Myślę o dobrym wosku na wiosnę
          O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

          Komentarz

          • gokard
            Classic
            • 2012
            • 20

            #30
            Podbijam pytanie kol lubek24

            Komentarz

            Pracuję...